Bytom – gdzie zrobić zdjęcie do dowodu osobistego?

Nawet najbardziej fotogenicznym osobom zdarza się na zdjęciu wyjść beznadziejnie 😉 Aby tego uniknąć, należy znaleźć fotografa, który najpierw pstryknie kilka ujęć, a potem spośród nich wybierze najlepsze. I jeszcze poświęci chwilę na delikatny retusz niedoskonałości (np. cienie pod oczami, pryszcze).

Jeżeli nie znasz dobrego fotografa poszukaj w swojej okolicy kabiny fotograficznej (fotobudki), w której można zrobić zdjęcie biometryczne do dokumentów. W niej masz możliwość wykonać dowolną ilość ujęć i z nich wybrać to, na którym się sobie najbardziej podobasz. Dodatkowo podczas robienia zdjęć nie masz żadnego limitu czasu.

Co lepsze – fotograf czy fotobudka?

Zarówno biometryczne zdjęcia zrobione przez fotografa, jak i te z fotobudki, są robione wg wytycznych MSWiA. Jeśli urzędnik stwierdzi błąd i z jakiegoś powodu będzie kazał przynieść nowe zdjęcie, to zgłoś reklamację. Usługa powinna zostać powtórzona za darmo.

Bytom – Dobry Fotograf, zdjęcia do dokumentów

Bardzo dobrą opinią, od wielu lat, cieszy się Foto-Hanka. Zakład fotograficzny mieści się przy ul. Piłsudskiego 62, a ciekawostką jest, że działa od 1945 roku!

W studio Foto-Hanka:

  • cena za 4 zdjęcia do dowodu osobistego wynosi 25 zł,
  • fotki robione są w trybie ekspresowym, trzeba czekać około 10 minut
  • zakład chwalony i doceniany jest za profesjonalizm, dobrą jakość robionych zdjęć, dobre podejście i szacunek do klienta.

W swojej ofercie, podobnie jak inne firmy z tej branży, ma sesje ślubne, portrety dzieci, zdjęcia komunijne oraz bardzo popularne fotoksiążki

Polecamy!