Grzegórzki Kraków – gdzie zrobić zdjęcie do dowodu?

Zdjęcie zrób w Urzędzie przy Rondzie 6 lub w jego okolicy!

Przy Urzędzie Miasta Krakowa przy ul. Sądowej, znajduje się zakład fotograficzny FotoExpress, który funkcjonuje w Małopolskim Urzędzie Wojewódzkim w Krakowie przy Rondzie 6 (niedaleko Rondo Mogilskiego).

Fotograf ten to z całą pewnością dobre i godne polecenia rozwiązanie. Po pierwsze wskazać należy na wieloletnie doświadczenie, po drugie na fakt, że pomimo wielu lat punkt cały czas jest modernizowany, co gwarantuje szybką obsługę i wysoką jakość zdjęć oraz to, że Małopolski Urząd Wojewódzki w Krakowie (dalej MUW) wybrał go na swoje wykonawcę!

Pracujący w punkcie fotograf specjalizuje się w wykonywaniu zdjęć do dowodów osobistych, praw jazdy, kart pobytu i paszportów.

Punkt Foto działa w urzędzie zatem możemy być spokojni, że wykonane w nim zdjęcia spełniają surowe wymogi dotyczące zdjęć biometrycznych. Ponadto z doświadczenia mogę z czystym sumieniem polecić ten punkt. Wszystkie fotografie wykonywane są szybko, sprawnie i w niezbyt wygórowanej cenie.

Ponadto u fotografa możemy wykonać także ksero, a za wszystkie usługi zapłacić kartą lub gotówką. Czas oczekiwania na zdjęcie wynosi jedynie 3-5 minut.

Ile kosztuje zdjęcie do dowodu osobistego przy Urzędzie Miasta?

Standardowa cena w okolicach Urzędu Miasta Krakowa i w całej dzielnicy Grzegórzki wynosi 25 złotych za komplet zdjęć. Tyle też kosztuje komplet fotografii w Studio 2f przy Sądowej, jak i FotoExpress przy ul. Rondzie 6.

Podobnie jak w przypadku punktów działających na Starym Mieście, tak i tu na krakowskich Grzegórzkach trzeba uważać na oferty i reklamy zamieszczone na szyldach, czy w Internecie, które oferują komplety zdjęć do oficjalnych dokumentów za kilka złotych. Więcej o tym znajdziecie tu.

Jeżeli znasz jakiś fotografów na Grzegórzkach, u których można zrobić niedrogo dobre zdjęcie do dowodu osobistego daj proszę mi znać!:-)

Udanej sesji!