Koszalin – gdzie zrobić zdjęcie do dowodu osobistego?

Dobre zdjęcie do dowodu osobistego, to w Koszalinie spore wyzwanie. Miasto nie jest małe, mieszka w nim ponad 100 tysięcy osób, a mimo to znalezienie dobrego fotografa jest problemem.

Wystarczy przejrzeć koszalińskie fora, porozmawiać z ludźmi, by usłyszeć “zdjęcia do dokumentów zrobisz [tu rzucają nazwami zakładów fotograficznych], ale są drogie, fotograf niemiły, wychodzi się na nich brzydko”. Ciężko znaleźć choć jednego zadowolonego klienta. Ale nawet te najsłabsze zakłady jakoś przędą, bo zdjęcia do dokumentów robić trzeba… Zawsze znajdzie się ktoś, kto zapłaci.

Fotografia ślubna w Koszalinie? Żaden problem!

Zaskakującym jest fakt, że w Koszalinie nie ma dobrego zakładu fotograficznego specjalizującego się w zdjęciach do dokumentów (do dowodu osobistego, paszportu, prawa jazdy), ale bez problemu można “namierzyć” naprawdę świetnych fotografów sesyjnych, fotografujących śluby, wesela, imprezy okolicznościowe.

Także osoby chcące w Koszalinie wywołać zdjęcia lub zrobić odbitki na pewno dadzą sobie z tym radę bardzo szybko.

Zdjęcie do dowodu osobistego w Koszalinie

Łatwiej byłoby tu wypisać zakłady, “cieszące się” się słabą opinią, niż podać taki, który polecamy…

Z całą pewnością musi być w Koszalinie Dobry Fotograf, który wykonuje profesjonalnie zdjęcia do dokumentów. Pomóżcie nam go znaleźć!

Dobry Fotograf – wymagania:

  • zna przepisy; wie, jak wykonać prawidłowe zdjęcie biometryczne – wg wytycznych MSWiA,
  • przykłada wagę do tego, jak klient wygląda na zdjęciu; priorytetem jest oczywiście zgodność fotografii z przepisami, żeby została zaakceptowana w urzędzie,
  • ceni się, ale nie narzuca cen “z kosmosu”; za komplet 4 zdjęć można zapłacić od 15 do 40 złotych. Dobra cena, to – naszym zdaniem – 25 złotych. Usługę kosztującą więcej zdecydowanie określamy jako drogą.

Dodatkowo:

  • ma odpowiednie podejście do klienta, potrafi stworzyć dobrą atmosferę,
  • jego studio mieści się w dogodnej dla klientów lokalizacji.