Kraków Podgórze – gdzie zrobić zdjęcie do dowodu osobistego?

W Krakowie na Podgórzu, podobnie jak w innych dzielnicach Miasta sporo osób szuka zakładu fotograficznego, w którym mogłoby zrobić zdjęcie do dowodu osobistego lub innego oficjalnego dokumentu, w przystępnej cenie.

Gdzie zatem na podgórzu najlepiej zrobić zdjęcie?

Ta piękna dzielnica Krakowa jest obfita w fotografów, ale czy z wizyty u każdego wyjdzie się zadowolonym?

Miejsc jest tak piszę kilka. Zdjęcia można zrobić na Limanowskiego, ale wykonasz tam zdjęcia dość drogo, bo aż za 30 złotych. W komplecie jest wprawdzie 8 zdjęć, ale to typowa sztuczka fotografa – masz osiem zdjęć w cenie, ale potrzebujesz może ze dwóch. Dość drogo i podstępnie. W dodatku zakład specjalizuje się w fotografii ślubnej, a nie takiej do oficjalnych dokumentów, więc może być różnie.

Inna propozycja to fotograf na Kalwaryjskiej 20. Wiele o nim pisać chyba nie trzeba, bo jaki jest widać – tam zdjęcia ładnego nie zrobisz. Cenowo komplet fotosów, który możesz zanieść do urzędu też nie wygląda za fajnie…

Pozostałe miejsca, czy to studio fotograficzne na ul. Węglarskiej, czy usługi foto na Wielickiej też nie trafiły do listy miejsc, które można polecić bliskim.

Zatem gdzie zrobić zdjęcia w Krakowie na Podgórzu? To trudne pytanie, ale jeżeli mamy chwilę czasu to możemy podjechać do krakowskiej dzielnicy Stare Miasto i tam wykonać zdjęcia do dowodu. W środku budynku Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Krakowie (gdzie mieści się biuro paszportowe), przy ul. Sebastiana 11 funkcjonuje “Foto Express – fotografia paszportowa w Urzędzie” – w tym Punkcie Foto wykonacie szybko i tanio doskonałe zdjęcia do dowodu osobistego, ale także do paszportu, zdjęcie do wizy amerykańskiej oraz innych dokumentów.  Dla ułatwienia mapka poniżej:-)

 

Dla mnie bomba, szczególnie w przypadku zdjęć paszportowych, a jak Wy oceniacie tego fotografa?:-)