Łódź – gdzie zrobić zdjęcie do dowodu osobistego?

W Łodzi, podobnie jak w innych większych miastach w Polsce, nie można narzekać na brak fotografów. Problemem okazuje się znalezienie takich, którzy świadczą usługi fotograficzne na wysokim poziomie i rzeczywiście specjalizują się w zrobieniu profesjonalnych zdjęć biometrycznych przeznaczonych do dowodu osobistego.

Polecone nam punkty fotograficzne w Łodzi można podzielić na dwie kategorie: studia fotograficzne specjalizujące się w sesjach zdjęciowych (śluby, komunie, zdjęcia niemowląt, chrzty) i przy tym wykonujące zdjęcia do dokumentów “z doskoku”, gdy zgłosi się klient oraz zakłady starej daty, gdzie można wywołać zdjęcia lub zrobić odbitki.

Dobry Fotograf w Łodzi?

Miejscem, które zostało wielokrotnie chwalone i wymieniane przez mieszkańców Łodzi był Zakład Fotograficzne mieszczący się przy Al. Piłsudskiego 124/136. Niestety po sprawdzeniu okazało się, że od jakiegoś czasu lokal jest nieczynny.

Spośród poleconych fotografów wybraliśmy Studio Fotograficzne MULTIARTE, które “należy” do pierwszej grupy opisanej grupy, czyli specjalizuje się w sesjach zdjęciowych i jednocześnie można w nim zrobić zdjęcia biometryczne do dowodu osobistego.

Plusy:

  • doskonała lokalizacja
    ul. Narutowicza 47 lok.34,  Śródmieście Łódź
  • dogodne godziny otwarcia 7:30 – 22:00
  • dobre opinie na temat jakości zdjęć

W studiu  wymagana jest  wcześniejsza rezerwacja telefoniczna. Cena za komplet 8 zdjęć do dokumentów (35mm x 45 mm) wynosi 30 zł.

Chcecie nam polecić Dobrego Fotografa z Łodzi? Zapraszamy do kontaktu.