Sosnowiec – gdzie zrobić zdjęcie do dowodu osobistego?

Dobre zdjęcie do dowodu osobistego to takie, które będzie wykonane wg instrukcji wydanych przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i dzięki temu zostanie zaakceptowane wraz z wnioskiem (składanym w urzędzie o wydanie lub zmianę dowodu osobistego).

Czy zdjęcie biometryczne można zrobić samemu?

Tak, jest taka możliwość (między innymi istnieją specjalne aplikacje na smartfony), ale bardzo trudno jest samego siebie prawidłowo ustawić, znaleźć odpowiednie tło oraz dobre światło.

Jeżeli zdjęcie nie będzie spełniało nie zostanie zrobione według instrukcji Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, to na pewno nie zostanie przyjęte w urzędzie.

Aby uniknąć niepowodzenia i zaoszczędzić czas polecamy wykonać fotografię w dobrym zakładzie fotograficznym, który specjalizuje się nie w fotografii ślubnej, lecz w zdjęciach biometrycznych, lub – w coraz bardziej popularnych – kabinach fotograficznych (fotobudkach).
Zdjęcie do dowodu osobistego w Sosnowcu

Dobrą jakość i przystępną cenę oferuje sosnowski zakład fotograficzny Inter Foto. Komplet 4 sztuk zdjęć do dowodu osobistego kosztuje 23 złote, a za 8 zdjęć należy zapłacić 31 złotych.
Punkt fotograficzny mieści się przy ulicy Będzińskiej 12.

Polecamy 🙂