Starachowice – gdzie zrobić zdjęcie do dowodu osobistego?

W Starachowicach zrobisz zdjęcie do dowodu w urzędzie miejskim

W tak małym mieście jak Starachowice trudno o dobrego i kompetentnego fotografa. Zwłaszcza takiego, który wykona Ci nie tylko zdjęcie korzystne i zindywidualizowane, ale także takie do oficjalnych dokumentów, spełniające szereg bardzo restrykcyjnych norm ustalonych przez Ministra Spraw Wewnętrznych.

Jakie musi być zdjęcie do dowodu?

W przypadku dowodów osobistych konieczne są zdjęcia biometryczne, które składamy razem z wnioskiem o wydanie dokumentu w urzędzie miejskim lub gminy. Bardzo ważne jest to, aby takie zdjęcie było poprawnie zrobione, gdyż inaczej zostanie w urzędzie automatycznie odrzucone.

Do kogo się zwrócić, aby mieć takie zdjęcie?

Oczywiście najlepszym rozwiązaniem jest profesjonalny fotograf. W Starachowicach jest kilka punktów, gdzie można zrobić sobie zdjęcie do dowodu. Lecz w większości przypadków są to usługi dość drogie (niektórzy fotografowie za wykonanie kompletu 8 zdjęć biorą aż 30-40 zł!), a ich lokalizacja może wymagać dodatkowego spaceru lub przejażdżki.

Gdzie więc najlepiej w Starachowicach zrobić zdjęcie do dowodu?

Oczywiście u nas 🙂 Naszym klientom oferujemy tę samą usługę, ale za dużo mniejsze pieniądze i z gwarancją bardzo wysokiej jakości. W naszym punkcie foto w Starachowicach wykonasz zdjęcia do dokumentów “od ręki”, szybko (do 5 minut) i w rozsądnej cenie (ok. 15 zł za komplet).

Co ważne, nasz punkt znajduje się w samym Urzędzie Miejskim przy ul. Radomskiej 45. A to oznacza, że nie musisz już wędrować po mieście od fotografa do fotografa i z powrotem do urzędu, tylko zrobisz zdjęcia w tym samym miejscu, gdzie składa się wnioski o wydanie dokumentów! A przy tym będziesz mieć pewność, iż zdjęcia nie tylko są dobrej jakości, ale także spełniają wszystkie wymagania formalne i nie zostaną odrzucone przez urzędników. Zaoszczędzisz w ten sposób pieniądze i wysiłek 🙂

Zapraszamy serdecznie do korzystania z naszych usług!