Tarnów – gdzie zrobić zdjęcie do dowodu osobistego?

W Tarnowie zdjęcia do dowodu osobistego zrobisz w Urzędzie Paszportowym, niedaleko Urzędu Miasta

Mimo, iż w Tarnowie nie można narzekać na brak profesjonalnych usług fotograficznych, niewiele jest jednak miejsc, gdzie można zrobić zdjęcie do dowodu osobistego wysokiej jakości, za przystępną cenę i jednocześnie w dogodnym dla nas miejscu. Ale przy Al. Solidarności 5-9 (budynek Biura Paszportowego), zaledwie kilka minut spaceru od Urzędu Miasta Tarnowa, znajdziecie fotografa, które prowadzi profesjonalne studio, które z pewnością do takich miejsc się zalicza.

Ten profesjonalny zakład fotograficzny, to miejsce w którym zrobisz zdjęcie do dowodu “od ręki”, szybko i ze 100% gwarancją zadowolenia. W przeciągu zaledwie kilku minut od wejścia do studio, otrzymasz do ręki zdjęcia, które będą nie tylko bardzo wysokiej jakości, ale także mocno zindywidualizowane. I będziesz mieć pewność, że będą spełniać wszystkie wymagania formalne obowiązujące w 2019 roku i nie zostaną odrzucone w urzędzie. A to wszystko za bardzo przystępną cenę.

Ponadto warto również podkreślić dogodną lokalizację zakładu, który znajduje się w Delegaturze Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego (w Urzędzie Paszportowym) położonym zaledwie 180 m od Urzędu Miasta – miejsca, gdzie składa się dokumenty o wydanie dowodu osobistego. Wybierając usługi tego fotografa zaoszczędzisz nie tylko pieniądze, ale i czas.

Polecamy!