Warszawa Bielany

Zdjęcia do dowodu osobistego naprzeciwko Urzędu Dzielnicy Bielany!

Do tej pory na Bielanach w Warszawie nie było praktycznie żadnego fotografa, ani profesjonalnego zakładu fotograficznego, który wykonywałby zdjęcia do dowodu osobistego, prawa jazdy, paszportu, czy innych oficjalnych dokumentów. Sytuacja zmieniła się w lipcu 2019 roku i mieszkańcy warszawskich Bielan nie muszą już szukać fotografa, gdyż ten otworzył się dosłownie vis-a-vis bielańskiego Ratusza!

Fotograf Bielany Ratusz
Fotograf Bielany

Fotograf w kiosku ruchu – zdjęcia do dowodu w 3 minuty!

Fotograf działa w bardzo niepozornym i nietypowym miejscu, bo w dawnym kiosku Ruchu przy ul. Żeromskiego 26. W nowym punkcie foto (nazwa FotoExpress Fotograf Bielany) można wykonać zdjęcia do wszystkich oficjalnych dokumentów, w tym oczywiście zdjęcie do dowodu osobsitego. Czas oczekiwania na zdjęcia wynosie ok 3 min., zaś Pan fotograf lub Pani Fotograf w zależności od dnia są bardzo mili, uprzejmi i ewidentnie znają się na robieniu zdjęć. Wykonane tam fotografie spełniają wymogi urzędu i bez problemu są przyjmowane, czy to w Urzędzie Paszportowym na Bielanach, czy też w Urzędzie Dzielnicy Bielany.

Jak trafić? Oto mapka:

Inne opcje na wykonanie zdjęcia na Bielanach?

Szczerze mówiąc sytuacja nie wygląda za ciekawie, bowiem okolice Ratusza na Bielanach to istna pustynia, jeżeli chodzi o fotografów wykonujących zdjęcia do dokumentów.

Najbliższy zakład fotograficzny znajduje się na skrzyżowaniu ul. Żeromskiego i Kleczewskiej – ok 10 minut od Urzędu, co stanowi dość znaczną odległość, jeżeli chcemy szybko ogarnąć fotografie i szybko złożyć wniosek o wydanie dowodu, czy paszportu.

Nieopodal wspomnianego Studia Forma przy skrzyżowaniu Żeromskiego i Płatniczej działa fotograf biznesowy, czyli taki, który koncentruje się na wykonywaniu zdjęć do CV i innych tego typu sesji. Co ciekawe nawet, gdybyśmy chcieli skorzystać z jego usług to w wizytówce na GoogleMaps został dodany przez właściciela studia PackShot dopisek “Nie wykonujemy zdjęć do oficjalnych dokumentów” – zatem zdjęcia do dowodu tam nie zrobicie…

Gdzie zrobić zdjęcie do dowodu nie warszawskich Bielanach?

Biorąc pod uwagę wszystko powyższe wydaje się, że najlepszą opcją, jeżeli chodzi o wykonanie zdjęcia do dowodu osobistego jest Fotograf w Kiosku znajdujący się naprzeciw Ratusza – dzięki jego zlokalizowaniu możemy szybko załatwić sprawę złożenia wniosku wydanioe dowodu osobistego, czy paszportu. DODATKOWO MOŻECIE TAM PŁACIĆ KARTĄ!!!

Polecam!