Warszawa Ursynów

Gdzie na Ursynowie Zrobić Zdjęcie do Dowodu Osobistego?

Jeżeli potrzebujesz zdjęcia do dowodu osobistego to na warszawskim Ursynowie koniecznie trafisz na punkt FotoExpress, w którym sprawnie wykonasz potrzebną fotografie. Jak trafić? Ciężko nie będzie – zgodnie z mądrością ludową najciemniej jest pod latarnia, a zatem…

Fotograf na Ursynowie – w Urzędzie najlepsza opcja!

Ursynów to jedna z większych dzielnic Warszawy. Paradoksalnie do wielkości dzielnicy nie obfituje ona w liczbę zakładów fotograficznych i fotografów, które wykonują profesjonalnie i dobrze zdjęcia do oficjalnych dokumentów, w tym do dowodu osobistego.

Biorąc pod uwagę fakt, że zdjęcie jest nam potrzebne do wniosku o wydanie dowodu, który i tak musimy złożyć w Urzędzie Dzielnicy Ursynów to najbardziej odpowiednim miejscem do jego wykonania wydaje się być fotograf w urzędzie lub jego okolice.

Przy skrzyżowaniu Indiry Gandhi oraz KEN-u, czyli Komisji Edukacji Narodowej znajdziemy de facto jednego fotografa, który wykonuje zdjęcia do dowodów, praw jazdy i paszportów. Fotograf ten działa w środku Ratuszu, na pierwszym piętrze. Dokładny adres to Aleja Komisji Edukacji Narodowej 61, poniżej jak zwykle mapka dla łatwiejszego znalezienia.

Gdyby mapka jakoś super nie pomogła to dla ułatwiania można dodać, że budynek w którym działa fotograf znajduje się vis-avis Multikina Ursynów. Tuż przy wyjściu ze stacji metra Imielin. No właśnie – bliskość metra powoduje, że niezależnie, czy mieszkasz na Stokłosach, Służewcu, Natolinie, czy Kabatach możesz z łatwością podjechać metrem i przy okazji składania wniosku o wydanie dowodu wykonać za jednym zamachem potrzebne zdjęcie.

Fotograf czynny jest w godzinach pracy Urzędu Dzielnicy Ursynów. Czas oczekiwania na zdjęcia wynosi nie dłużej niż 5 minut. Za fotografie można zapłacić gotówką, bądź kartą.

Wszystkie wykonane zdjęcia do oficjalnych dokumentów spełniają normy ICAO9303 (zdjęcia do dowodu i paszportu) oraz przepisy polskiego prawa, dlatego też są przyjmowane bez żadnych problemów.

Polecam.