Warszawa Wola – gdzie zrobić zdjęcie do dowodu osobistego?

Warszawska Wola jest jednym miejsc, w których szybko i tanio można zrobić dobrej jakości zdjęcia do dowodu osobistego.

W Urzędzie Dzielnicy Wola, mieszczącym się przy Alei Solidarności 90, czyli miejscu, w którym pobiera się wniosek do dowodu osobistego, stoi kabina fotograficzna wykonująca zdjęcia biometryczne. Cena za 4 zdjęcia to 15 złotych, czas oczekiwania na zdjęcie to tylko 3 minuty.

Od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 – 16:00 bez kolejki można zrobić akceptowane przez Urząd Miasta zdjęcia.

Najlepsze zdjęcia do dowodu osobistego i prawa jazdy na warszawskiej woli znajdziecie tu:

Na co należy zwrócić uwagę wykonując zdjęcia do dowodu?

W wypadku, gdy zdjęcie robione jest nie przez fotografa, a w fotobudce, to należy postępować według wyświetlanych na monitorze (bardzo prostych) wskazówek i  “kliknąć” ok, gdy będziemy odpowiednio ustawieni. Urządzenie poinformuje, gdy coś będzie nie tak.

Należy zadbać o to, by owal twarzy był widoczny, włosy (grzywka) nie zasłaniały oczu. Warto poprawić fryzurę i – tu wskazówka dla pań – zrobić delikatny, podkreślający urodę makijaż.
Plusem jest to, że można wykonać dowolną ilość ujęć i spośród nich wybrać najlepsze.

W przypadku zdjęć robionych w kabinach fotograficznych jest gwarancja, że zostaną one wykonane według wytycznych opublikowanych przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych.

Dobry Fotograf – Warszawa Wola – gdzie jeszcze szukać?

Osoby, które nie potrzebują zdjęcia na “już”, mogą skorzystać z usług Firmy Fotograficznej Tuszyński mieszczącej się przy ulicy Kaczej 9 (wejście od ulicy Okopowej).

 

Polecamy!